Maja Czapska

Mówiąc o sobie…

Uczennica klasy pre-IB w LO V. W latach 2013-2015 była posłanką w Parlamencie Młodzieży Wrocławia oraz członkinią biura Prasowego PMW. Wolontariuszka na inicjatywach takich jak Slot Art Festival czy Bet The Light. Pasjonatka kina i wielka fanka literatury fantastyznej. Marzy o posiadaniu nieskończonych zasobów czasu potrzebnego na czytanie książek oraz o możliwościach podróżowania po całym świecie . W przyszłości zostanie kimś ważnym – prezydentem, znanym reżyserem, superbohaterem, naukowcem, albo każdym po trochu.

 

Jestem „ponad granicami” kiedy…

gdy moje myślenie nie jest ograniczone stereotypami czy normami społecznymi oraz kiedy mogę rozwijać swoje pasje poprzez poszerzanie własnych możliwości i zdobywanie doświadczenia.

Z pasją…

kojarzy mi się poświęcenie. Z czegoś musimy zrezygnować, aby znależć finanse lub czas, który moglibyśmy zainwestować we własny rozwój. Jestem jednak zdania, że jeśli ma to doprowadzić do osobistego wzrostu, to nie ma co się zastanawiać. Trzeba chwytać okazję, którą daje nam los.

Tworzę…

społeczenstwo, w którym życie ludzkie jest wartością niezależnie od koloru skóry, przkonań czy wyznawanej religii. Tworzę koncepcje, które pozwalają spojrzeć inaczej na świat.

Sztuką jest…

utrzymanie rośliny doniczkowej przy życiu.

Słowo przewodnie: „Love God, love people, enjoy the creation” – Hans Kraenzlin